جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

گازرسانی به روستای کلیشم بزرگ تا پایان سال 95

  عطاالله حکیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ، با اشاره به اینکه شهرستان رودبار بزرگ‌ترین و محروم‌ترین شهرستان گیلان است اظهار داشت: رودبار از لحاظ آب و هوایی با شهرستان‌های دیگر گیلان متفاوت است.

  وی با تاٌکید بر اینکه در طول سال‌های گذشته زیرساخت‌های مناسبی به‌دلیل بی‌توجهی و کم‌لطفی مسئولان وقت استان در رودبار ساخته نشده است، افزود: امروز برنامه‌ها شرایط را در این شهرستان به‌سمتی پیش می‌برند که در سال‌های آینده این شهرستان یکی از شهرستان‌های مطرح در سطح کشور شود.

  نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امسال 150 کیلومتر در فاز اول آسفالت راه روستایی انجام می‌شود،گفت: ازپیمانکاران ماهری که توانایی بالایی دارند در این پروژه بهره گرفته می‌شود و در بخش‌های مختلف شهرستان مسیر لوشان، جیرنده و کلیشم بزرگ آسفالت می‌شود.

   

  وی با بیان اینکه مجوز آسفالت 150 کیلومتر دوم دیگر از وزارت راه و شهرسازی گرفته شده است،خاطرنشان کرد: با تفاهم‌نامه‌ای که با پیمانکاران عقد می‌شود، نهضت آسفالت در شهرستان رودبار اجرایی می‌شود.

  نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی تاٌکید کرد: به‌دنبال این هستیم که تا پایان امسال تمام مناطق روستایی و دوردست شهرستان  رودبار  آسفالت شود.

  حکیمی گفت: در عین حال موضوعی را از تهران دنبال می‌کنیم و پیمانکار قوی در این امر ورود کرده است تا تمامی روستاهای شهرستان در مدت دو سال آینده یعنی سال های 94 و 95 از نعمت گاز برخوردار شوند.

  وی تاٌکید کرد: این موضوع برای اولین بار در کشور اجرایی می‌شود و به گفته وزیر نفت و مدیرعامل گاز در صورتی‌ که موفقیت‌آمیز باشد در سایر شهرستان‌های کشور اجرایی می‌شود.

  نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حوزه آب آشامیدنی روستایی به‌دنبال این هستیم که با پیمانکار توانمند دیگری وارد مذاکره شویم،گفت: با تفاهم‌نامه‌ای که انجام می‌شود آب‌رسانی سالم و بهداشتی به تمامی روستاهای شهرستان رودبار ظرف دو سال آینده به‌عبارتی سال‌های 94 و 95 انجام می‌گیرد.


  این مطلب تا کنون 19 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 27 مرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : رودبار ,شهرستان ,می‌شود ,آسفالت ,اینکه ,شورای ,شهرستان رودبار ,اجرایی می‌شود ,مجلس شورای ,شورای اسلامی ,مردم رودبار ,مجلس شورای اسلامی ,کشور ا ,
  گازرسانی به روستای کلیشم بزرگ تا پایان سال 95

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر